widget.job-description.alt

Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny - zadzwonimy najpóźniej do 3 dni od zaaplikowania. Zadamy kilka pytań i potwierdzimy z Tobą warunki zatrudnienia!

Praca w magazynie DSV w Belgii od zaraz! Bezpłatne mieszkanie.

Belgia
08 grudnia 2023
Opis stanowiska

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne zarobki - średnio 9 500 PLN/miesiąc netto (w tym stawka godzinowa, dodatki do dojazdów, bony żywieniowe)
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje max 2 os.)
  • w pełni wyposażone mieszkania/domy z bezpłatnym dostępem do Internetu
  • 200EUR/ miesiąc netto, jeżeli zdecydujesz się na własne zakwaterowanie
  • umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV
  • gwarancję godzin (pełny etat)
  • możliwość pracy na 2 zmiany dzienne lub zmianę nocną
  • dla chętnych możliwość nadgodzin dodatowo płatnych
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • firmową odzież i obuwie
Wymagania

OCZEKUJEMY:

  • znajomości jezyka angielskiego do swobodnej komunikacji w codziennej pracy
  • w przypadku operatora wózka wysokiego składowania min. 2-letniego doświadczenia w pracy na wózku i licencji
  • samodzielności i zaangażowania
  • mile widziany własny środek transportu lub prawo jazdy (dodatek do dojazdów gwarantowany)

Oferta pracy tymczasowej.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 17648

Recognition number (temporary agency): 2258/U

Tracker image