Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny - zadzwonimy najpóźniej do 3 dni od zaaplikowania. Zadamy kilka pytań i potwierdzimy z Tobą warunki zatrudnienia!

Operator wózka /DSV Belgia Puurs - nocki/ Darmowe mieszkanie/od stycznia na dłużej !

Puurs
11 grudnia 2023
Opis stanowiska
  • atrakcyjne zarobki - 15,6 euro za godzinnę + 12,5 % dodatku za pracę w nocy 11 000- 12 500 brutto(w tym stawka godzinowa, dodatki za dodatki do dojazdów, bony żywieniowe - ok. 120EUR miesięcznie)

  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje max 2 os.)

  • w pełni wyposażone mieszkania/domy z bezpłatnym dostępem do Internetu

  • 200 EUR/ miesiąc netto, jeżeli zdecydujesz się na własne zakwaterowanie

  • umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV

  • gwarancję godzin (pełny etat)

  • praca na 1 zmianę nocną

  • dla chętnych możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych

  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

  • firmową odzież i obuwie

  • możliwości rozwoju

Wymagania
  • znajomości jezyka angielskiego do swobodnej komunikacji w codziennej pracy

  • doświadczenia na wysokiego składowania bocznym

  • uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) do obsługi wózka(warunek konieczny )

  • samodzielności i zaangażowania

  • własnego samochódu/ roweru/ hulajnogi, aby swobodnie dojechać do pracy