Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny - zadzwonimy najpóźniej do 3 dni od zaaplikowania. Zadamy kilka pytań i potwierdzimy z Tobą warunki zatrudnienia!

Praca na magazynie DSV / Holandia / gwarancja stałych godzin

Tholen, Moerdijk, Venray, Maastricht, Haps, Sheerenberg
15 stycznia 2024
Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy : Magazynierów / Operatorów wózków widłowych w Holandii.

Chcesz wyjechać z partnerką/ partnerem lub znajomymi? U nas jest to możliwe!

Pracę możesz zacząć od zaraz i zostać z nami na dłużej.

Nie musisz martwić się o zakwaterowanie - oferujemy mieszkania lub domy wyłącznie dla pracowników DSV za jedynie 95 euro tygodniowo!

Przez cały okres zatrudnienia wspiera Cię koordynator z Polski i na miejscu w Holandii.

Miejsce pracy: magazyn DSV, Holandia w miejscowości Venlo, 's-Heerenberg, Moerdijk, Tholen.

Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny - zadzwonimy, zadamy kilka pytań, potwierdzimy z Tobą warunki zatrudnienia. Pracę możesz zacząć już po 3 dniach od zaaplikowania!

Wymagania

OCZEKUJEMY:

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego do komunikacji w codziennej pracy (mile widziane)
  • motywacji oraz zaangażowania
Oferujemy

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne zarobki - stawka z dodatkiem wakacyjnym w zależności od uprawnień to od 11,78 do 12,69 brutto / h !
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • w pełni wyposażone mieszkania/domy z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz standardem SFN - w cenie jedynie 95 euro tygodniowo
  • dodatek 100 euro miesięcznie , jeśli zostaniesz kierowcą
  • umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV, zarobki w EUR lub ZŁ - Ty wybierasz !
  • gwarancję godzin (pełny etat)
  • możliwość pracy na zmiany
  • dla chętnych możliwe nadgodziny w weekendy
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • firmową odzież i obuwie
  • pracę na dłużej oraz możliwości rozwoju