widget.job-description.alt

Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny - zadzwonimy najpóźniej do 3 dni od zaaplikowania. Zadamy kilka pytań i potwierdzimy z Tobą warunki zatrudnienia!

Magazyn Holandia / Gwarancja godzin / Również dla par

Tholen
28 lutego 2024
Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy : Magazynierów/Operatorów wózków widłowych. Być może szukamy właśnie Ciebie ? :)

Chcesz wyjechać z partnerem lub znajomymi? U nas jest to możliwe!

Pracę możesz zacząć od zaraz i zostać z nami na dłużej

Nie musisz martwić się o zakwaterowanie - oferujemy mieszkania wyłącznie dla pracowników DSV za jedynie 101 euro tygodniowo!

Przez cały okres zatrudnienia wspiera Cię koordynator z Polski i na miejscu w Holandii.

Miejsce pracy: Tholen, Moerdijk, Venray, Maastricht, Haps, Sheerenberg

Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny - zadzwonimy, zadamy kilka pytań, potwierdzimy z Tobą warunki zatrudnienia. Pracę możesz zacząć już po 3 dniach od zaaplikowania!

Wymagania
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (warunek konieczny)

  • motywacji oraz zaangażowania

Oferujemy
  • atrakcyjne zarobki - stawka podstawowa do 13,54 brutto/h ! + dodatki!

  • bezpłatny dojazd do pracy samochodem, nie posiadamy rowerów !

  • w pełni wyposażone mieszkania z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz standardem SFN - za jedynie 101 euro tygodniowo

  • dodatek 50 euro miesięcznie, jeśli zostaniesz kierowcą

  • umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV, zarobki w EUR lub ZŁ - Ty wybierasz !

  • gwarancję godzin (min. 160 godzin miesięcznie)

  • dla chętnych możliwe nadgodziny w weekendy

  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

  • firmową odzież i obuwie

  • pracę na dłużej oraz możliwości rozwoju

  • dodatek do 100 euro za osobę, jeśli po zatrudnieniu polecisz nas swoim znajomym :)

  • naszą opiekę przez cały okres zatrudnienia - z każdym problemem możesz do nas zadzwonić - chętnie pomożemy :)

Tracker image